İnce Kuşkonmaz Turşusu

İncecik sürgünlerimizle hazırladığımız kuşkonmaz turşumuz, dumanı üzerinde etli sıcakların yanında, dürümün içinde ekmek arası köftenin üzerinde, bulgur pilavının yanı başında; daha çok sürgün, daha çok paylaşmak diyenlere özel olarak hazırlandı.

İnce Kuşkonmaz Turşusu için Sipariş VerJumbo Kuşkonmaz Turşusu

Jumbo kuşkonmaz sürgünlerimizi seçerek hazırladığımız bu kavanozu; kütür kütür turşu severler için her ısırıkta yepyeni ve mükemmel bir lezzet deneyimi için hazırladık.

Jumbo Kuşkonmaz Turşusu için Sipariş VerLokmalık Kuşkonmaz Turşusu

Lokmalık hazırladığımız kuşkonmaz turşumuz, mercimekten tarhana çorbasına; kuru fasülyeden etli nohuta, her kaşıkta eşsiz bir eşlikçi olacak.

Lokmalık Kuşkonmaz Turşusu için Sipariş Ver2 Kg'lık Kuşkonmaz Paketi

Kargo ile gönderime uygun hazırladığımız en küçük boy kuşkonmaz paketidir. Taze kuşkonmaz hasadımız bu sezon sona ermiştir. Yeni hasadımız tekrar Mart ayında başlayacaktır.5 Kg'lık Kuşkonmaz Paketi

Toplu alımlara uygun büyük boy kargo paketidir. Taze kuşkonmaz hasadımız bu sezon sona ermiştir. Yeni hasadımız tekrar Mart ayında başlayacaktır.Sade Yağ

Katkı ya da koruyucu içermeyen; nem, laktoz ve kazeinden arındırdığımız %99,7 saflıkta süt yağı.

250g SARIMSAKLI Sade Yağ için Sipariş Ver


Sipariş Verin!

Kuşkonmaz Turşusu ve Sade Yağ siparişleriniz için “Sipariş Ver” linkine tıklayınız. Seçtiğiniz ürün için sizi online satış mağazamıza direkt yönlendirecektir.

Tüm ürünleri görüntülemek için online satış mağaza adresimiz: kuskonmazvadisi.com

BANA ULAŞIN

Gün içinde genellikle tarlada oluyorum. Cep telefonumu her an yanımda taşımaya tövbe ettim.
Onun için lütfen e-posta gönderin.