İnce Kuşkonmaz Turşusu

İncecik sürgünlerimizle hazırladığımız kuşkonmaz turşumuz, dumanı üzerinde etli sıcakların yanında, dürümün içinde ekmek arası köftenin üzerinde, bulgur pilavının yanı başında; daha çok sürgün, daha çok paylaşmak diyenlere özel olarak hazırlandı.

İnce Kuşkonmaz Turşusu için Sipariş Ver
Jumbo Kuşkonmaz Turşusu

Jumbo kuşkonmaz sürgünlerimizi seçerek hazırladığımız bu kavanozu; kütür kütür turşu severler için her ısırıkta yepyeni ve mükemmel bir lezzet deneyimi için hazırladık.

Jumbo Kuşkonmaz Turşusu için Sipariş VerLokmalık Kuşkonmaz Turşusu

Lokmalık hazırladığımız kuşkonmaz turşumuz, mercimekten tarhana çorbasına; kuru fasülyeden etli nohuta, her kaşıkta eşsiz bir eşlikçi olacak.

Lokmalık Kuşkonmaz Turşusu için Sipariş Ver2 Kg'lık Kuşkonmaz Paketi

Kargo ile gönderime uygun hazırladığımız en küçük boy kuşkonmaz paketidir. Taze kuşkonmaz hasadımız bu sezon sona ermiştir. Yeni hasadımız tekrar Mart ayında başlayacaktır.5 Kg'lık Kuşkonmaz Paketi

Toplu alımlara uygun büyük boy kargo paketidir. Taze kuşkonmaz hasadımız bu sezon sona ermiştir. Yeni hasadımız tekrar Mart ayında başlayacaktır.Sipariş Verin!

Taze Kuşkonmaz Siparişlerinizi;

Paket tercihiniz (Küçük/Büyük), Ad-Soyad, Adres ve Telefon bilgilerinizle birlikte asli@elibelindetarim.com adresine iletebilirsiniz. (Aşağıdaki BANA ULAŞIN formunu da kullanabilirsiniz.)

Kuşkonmaz Turşusu için; “Sipariş Ver” linkine tıklayınız, seçtiğiniz turşu için sizi online satış mağazasına direkt yönlendirecektir.

BANA ULAŞIN

Gün içinde genellikle tarlada oluyorum. Cep telefonumu her an yanımda taşımaya tövbe ettim.
Onun için lütfen e-posta gönderin.